Inici del Contingut

Professorat

PROFESSORAT (vegeu currículums)

CONTACTE 

ASSIGNATURA (vegeu contingut assignatures)

Borràs, Eulàlia

eulalia.borras@udl.cat

Disseny curricular, programació i elaboració de materials

Casanovas, Montse

+34 973 706519
m.casanovas@didesp.udl.cat

Recursos TIC per a l'aprenentatge de les llengües

Català, Francesc

+34 973 703394
fcatala@eip.udl.cat

Edició de textos i maquetació

Corona, Víctor

victor.corona|@dal.udl.cat

Educació plurilingüe i intercultural

Cots, Josep M.

+34 973 703135
jmcots@dal.udl.cat

Comunicació intercultural

González, Rodolf

rodolf.gonzalez@udl.cat

Introducció a la investigació científica

Grifol, Flora

fgrifol@uoc.edu

fgrifol@dal.udl.cat

Llengües especialitzades per a usos acadèmics i professionals

Irún, Montse

+34 973 703137
mirun@dal.udl.cat

Disseny curricular, programació i elaboració de materials

Llurda, Enric

+34 973 703189
ellurda@dal.udl.cat

Comunicació intercultural
Educació plurilingüe i intercultural

Mancho, Guzman

(Coordinador)

+34 973 706635
gmancho@dal.udl.cat

Recursos TIC per a l'aprenentatge de les llengües

Mateu, Rosa M.

+34 973 703118
r.m.mateu@filcef.udl.cat

Llenguatge i persuasió

Oró, Maricel

+34 973 702339

maricel.oro@dal.udl.cat

Visualitzant la multiculturalitat

Pagès, Eulàlia

 eulalia@pageseditors.cat Edició de textos i maquetació

Romero, Sílvia

sromerog@uoc.edu

Assessorament lingüístic en mitjans de comunicació
Sabaté, Mariona +34 973 703174
msabate@dal.udl.cat

Traducció anglès > català/castellà

Vázquez, Glòria

+34 973 703140
gvazquez@dal.udl.cat

Llengües especialitzades per a usos acadèmics i professionals
Introducció a la investigació científica

Viana, Amadeu

+34 973 703123
aviana@filcat.udl.cat

Llenguatge i persuasió

Vila, Neus

+34 973 703118
n.vila@filcef.udl.cat

Llengües especialitzades per a usos acadèmics i professionals